برای مشاهده پاسخ سؤالات، برروی سؤال کلیک کنید.

1چه مدارکی برای ثبت نام لازم دارم؟
به منوی ورودی‌های جدید بخش "مدارک لازم جهت ثبت‌نام" در وب سایت مؤسسه مراجعه نمایید.
2چگونه می‌توانم از اینکه دانشجوی جاری مؤسسه هستم اطمینان پیدا کنم؟
ابتدا وارد "پرتال دانشجویی" شوید و پس از وارد کردن شماره دانشجویی به عنوان شناسه و رمز ورود می توانید وارد پرتال شوید. ( در ابتدا رمز هر دانشجو شماره ملی می باشد. هر دانشجو امکان تغییر رمز را دارد.) پس از ورود به پرتال وارد منوی "شخصی" شده و سپس وارد قسمت "مشخصات دانشجو" شوید. در این قسمت " وضعیت" اطلاعات مورد نظر شما را در اختیارتان می‌گذارد.
3اخبار و اطلاعات آموزشی را چگونه بدست بیاورم؟
با ورود به وب سایت مؤسسه و بازدید از قسمت "اخبار و اطلاعیه‌ها" و یا منوی آموزشی بخش "اخبار آموزشی" می‌توانید اطلاعات را بدست آورید. اطلاعات آموزشی شخصی هر دانشجو نیز در پرتال دانشجویی قرار دارد. (لازم به ذکر است که در موعد انتخاب واحد و حذف و اضافه برای دریافت اخبار، پرتال شخصی خود را مرتباً چک کنید.)
4فرم‌های آموزشی را چگونه بدست بیاورم؟
با ورود به وب سایت مؤسسه و بازدید از قسمت " فرم‌ها" می توانید اطلاعات لازم را بدست آورید.
5درسی که می‌خواهم پر شده است، باید چه کار کنم؟
اگر درس مربوطه گروهی دیگر با ظرفیت خالی نداشته باشد به آموزش مراجعه و در فرم "اشکالات آموزشی" درخواست دهید.
6از مکان و زمان تشکیل کلاس‌ها چگونه اطلاع پیدا کنم؟
با ورود به پرتال دانشجویی و رفتن به قسمت "برنامه کلاسی" این اطلاعات را بدست آورید. همچنین با رفتن به وب سایت مؤسسه و بازدید از "دروس ارائه شده ترم" نیز می‌توانید این اطلاعات را بدست آورید.
7چارت درسی خود را چگونه تهیه کنم؟
دانشجویان با مراجعه به "چارت دروس" در وب سایت مؤسسه می توانند نسخه الکترونیکی آن را دریافت نمایند.
8نحوه انتخاب درس به صورت معرفی به استاد (RC) چگونه است؟
دانشجویانی که تمام دروس مربوط به رشته تحصیلی خود را گذرانده‌اند و تنها یک یا دو درس تئوری آنها باقی مانده، می‌توانند جهت گذراندن آن درس/دروس به صورت پیش ترم (معرفی به استاد) به آموزش مراجعه نمایند. و سپس جهت انتخاب درس معرفی به استاد فرم آن را از سایت یا انتشارات مؤسسه گرفته و اطلاعیه نمرات را از پرتال دانشجویی ضمیمه آن فرم کنند و به آموزش تحویل دهند.
9آیا سیستم انتخاب واحد به طور خودکار پیش نیاز و هم نیاز را چک می کند؟
بلی، اما به دلایلی از قبیل قطعی نشدن نمرات نیمسال جاری، این مسئولیت به دانشجو واگذار می شود. با در نظر گرفتن چارت درسی اقدام به انتخاب دروس خود نمایید. در صورت عدم رعایت پیش نیاز و هم نیاز، شهریه دروس دارای تخلف به دانشجو مسترد نخواهد شد.
10در چه زمانی می توانم به آموزش مراجعه کنم؟
هر روز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ زمان پاسخگویی به دانشجویان می باشد به جز پنج‌شنبه ها که فقط از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ پاسخگوی دانشجویان می‌باشیم.
11چه زمانی باید برای فرم بررسی پرونده مراجعه کنم؟
دانشجویانی که با گذراندن واحدهای ترم جاری خود فارغ التحصیل می شوند در ابتدای ترم، قبل از حذف و اضافه جهت تکمیل فرم "بررسی پرونده" در ساعات پاسخگویی به آموزش مراجعه نمایند.
12برای انجام امور آموزشی به چه کسانی مراجعه کنم؟
در سایت مؤسسه به قسمت "فهرست اعضاء" بخش کارمندان مجموعه مراجعه نمایید.